top of page

Zahraniční značky

stažený soubor.png
bianca.png
TONI-WINTER-2018-LOOKBOOK_Page_1_Image_0

Bianca znamená modernost, hodnotu a módní odbornost. S naším úspěšným vzhledem „Smart Casual“ se můžete stylizovat elegantně, ležérním dotykem. Vzhled je čistší a čistší - vždy ležérní, vždy připravený k nošení, vždy přirozený. Kombinace neformálního a oblečeného vytváří módní obrazy, které působí neotřele a mladě a lze je stylizovat velmi osobně. Kolekce se vyznačují dokonalým, spolehlivým padnutím, inovativním designem, trendy barevnými motivy, vysokými standardy kvality a smyslem pro detail. BIANCA nabízí obchodníkům každý rok 12 témat kolekcí v produktových skupinách halenky, košile, sukně, blejzry, kalhoty, šaty, pletené zboží a outdoor.

Od roku 1983, kdy příběh této značky začal. Kořeny této značky jsou nyní na krásném Bodamském jezeře se sídlem v idylickém Stockachu. Zde navrhují s vášnivým týmem pro sebevědomé a optimistické ženy, jako jste vy. Každý měsíc vyvíjí nové trendy ležérního vzhledu ve velikostech 34 až 48. Aktivně a šťastně s nadšením jako svěží barvy a potisky, nové módní motivy, skvělé materiály a propracovanější modely s pohodlnými střihy. To je přesně to, co definuje uvolněný, ženský styl Kenny S.

Německá firma TONI, jsou špičkoví specialisté na výrobu dámských kalhot, pro ženy, které „vyrostly“ z módy pro mladé, ale nezměnily svůj postoj k módě.

Mají svá individuální přání a představy, které se Toni snaží plnit v podobě vypracovaných střihů na různé typy postav. 

TONI DRESS DAMEN MODEN GMBH je firma, jejíž kořeny sahají až do 19. století. Značka Toni se dostala v ČR do povědomí díky slušivému modernímu střihu a kvalitě.

verpass.jpg
cache_54350720.jpg

Značka Verpass byla založena roku 1948 a po celou dobu až do dneška je rodinnou firmou vyrábějící převážnou část své produkce přímo v Německu.

Být „moderní, precizní a jít s duchem doby“ to je filosofie firmy Verpass. Značka klade osobní důraz na kvalitu bez kompromisu , na pečlivý a starostlivý výběr prvotřídních materiálů a nevšedních tisků. Stanovuje si vysoké nároky na zpracování a tvorbu střihu s jasným tušením potřeb zákaznic, které nechtějí jít s davem, ale dovedou si vychutnat tvořivou hru se stylovou estetikou.

Německá firma funguje s úspěchem od roku 1962.

Specializuje se na pletené a úpletové modely v cenové relaci středního proudu pro ženy věkové kategorie mezi 25 – 50.

Díky jejím dlouholetým zkušenostem, vlastnímu oddělení pro design a vývoj, stejně jako díky rozsáhlé síti dodavatelů jsou zcela zacíleni rychle reagovat v krátkém časovém horizontu na změny v neustále se vyvíjejícím módním průmyslu.

Firma Hegler má vybudovanou síť obchodů v Německu, Rakousku, Holandsku, Rusku.

zer.png

Německá společnost ZERRES vytváří kalhoty s důrazem na detail a na nejvyšší úrovni. Již od roku 1919 je jedním z předních dodavatelů módních dámských kalhot.
Modely s vysokým standardem kvality, perfektním střihem a citem k detailu zajišťují, aby se žena cítila sebevědomě. 

Jedinečný fit systém zaručuje, že kalhoty mají perfektní střih a pohodlí při nošení, kterého si naši zákazníci tak váží.

hs.png
logo.jpg

Společnost Hans-Schafer s kolekcí Navigazione vytváří módu s elegancí Itálie a stylově vybranou linii, která kombinuje radost z oblékání s něčím módním. Proces dvojí kontroly kvality v Německu zkoumá celou kolekci důkladně tak, aby vás doprovázela roky!

ERFO dělá módu pro sofistikované ženy, které milují kombinaci atraktivního designu a vysoké kvality.
ERFO je móda, která patří k vašemu životu a která vám umožní být tím, kým jste. Móda, která s vámi jde všude a v každém okamžiku.

logo_manisa_weiss-auf-schwarz.png

Německá značka Manisa je předním výrobcem kabátů a bund. Kolekce je individuální, nadčasová, v souladu s mladým vkusem a je zaměřena na ženy, které si užívají svůj život a cení si svého vzhledu. Díky mnohaletému know-how jsou modely zárukou kvalitního zpracování a perfektních střihů.

verde-placeholder.jpg
Conduo.png

Společnost Verde Bags & Accessories byla založena na začátku roku 1992 v Řecku. Zabývá se výrobou dámských doplňků, kabelek a tašek. Produkty navrhuje designérský tým, který se stará o každý detail a vybírá nejlepší materiály, které jsou používány pro produkty Verde.

CON DUO je společnost, která se zabývá návrhem a výrobou dámských oděvů od roku 1985. Specializuje se na výrobu neformálních i formálních oděvů pro ženy, které hledají originalitu v módě, přijímají individualitu stylu, trendy barvy a vzory, které zároveň oceňují vysokou kvalita zpracování i materiálů.

Profesionálně utvářený tým designérů se schází dvakrát ročně, aby připravil kolekci, která sleduje nejnovější a nejmodernější evropské trendy, a vyrábí šaty, sukně, obleky, bundy, halenky, kalhoty a kabáty. Oděvy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních tkanin a pletenin dovážených hlavně z Itálie, Francie a Německa. Úspěch CON DUO je pečlivý dekor, dokonalá forma a originální a neobvyklý přístup k projektům, které velmi často zohledňují individuální potřeby našich klientek.

Ancora.png

ANCORA COLLECTION je módní společnost specializující se na tvorbu a výrobu dámských úpletových kolekcí od roku 1989.

Návrhy kolekcí jsou vytvářeny ve spolupráci s italským designovým studiem. Kombinují klasický styl se současnými trendy tak, aby naši klienti vždy vypadali elegantně a módně. 

Používají přírodní, vysoce kvalitní příze, jako je vlna, kašmír, viskóza, len, bavlna a mnoho dalších

bottom of page