TONI-WINTER-2018-LOOKBOOK_Page_1_Image_0

Německá firma TONI, jsou špičkoví specialisté na výrobu dámských kalhot, pro ženy, které „vyrostly“ z módy pro mladé, ale nezměnily svůj postoj k módě.

Mají svá individuální přání a představy, které se Toni snaží plnit v podobě vypracovaných střihů na různé typy postav. 

TONI DRESS DAMEN MODEN GMBH je firma, jejíž kořeny sahají až do 19. století. Značka Toni se dostala v ČR do povědomí díky slušivému modernímu střihu a kvalitě.

stažený soubor.png

Od roku 1983, kdy příběh této značky začal. Kořeny této značky jsou nyní na krásném Bodamském jezeře se sídlem v idylickém Stockachu. Zde navrhují s vášnivým týmem pro sebevědomé a optimistické ženy, jako jste vy. Každý měsíc vyvíjí nové trendy ležérního vzhledu ve velikostech 34 až 48. Aktivně a šťastně s nadšením jako svěží barvy a potisky, nové módní motivy, skvělé materiály a propracovanější modely s pohodlnými střihy. To je přesně to, co definuje uvolněný, ženský styl Kenny S.

Zahraniční značky

verpass.jpg

Značka Verpass byla založena roku 1948 a po celou dobu až do dneška je rodinnou firmou vyrábějící převážnou část své produkce přímo v Německu.

Být „moderní, precizní a jít s duchem doby“ to je filosofie firmy Verpass. Značka klade osobní důraz na kvalitu bez kompromisu , na pečlivý a starostlivý výběr prvotřídních materiálů a nevšedních tisků. Stanovuje si vysoké nároky na zpracování a tvorbu střihu s jasným tušením potřeb zákaznic, které nechtějí jít s davem, ale dovedou si vychutnat tvořivou hru se stylovou estetikou.

fraas.jpg
cache_54350720.jpg
lauren.png
malvin.jpg
cowest.jpg
zer.png
hs.png
logo.jpg
logo_manisa_weiss-auf-schwarz.png
verde-placeholder.jpg
Conduo.png

Jen málo společností se může pochlubit takovou historií jako právě značka doplňků FRAAS, která působí v textilním průmyslu od roku 1880. Německá preciznost, letité zkušenosti a s láskou vytvořené kolekce, které mají svůj příběh,vyváží společnost Fraas do celého světa.

Německá firma funguje s úspěchem od roku 1962.

Specializuje se na pletené a úpletové modely v cenové relaci středního proudu pro ženy věkové kategorie mezi 25 – 50.

Díky jejím dlouholetým zkušenostem, vlastnímu oddělení pro design a vývoj, stejně jako díky rozsáhlé síti dodavatelů jsou zcela zacíleni rychle reagovat v krátkém časovém horizontu na změny v neustále se vyvíjejícím módním průmyslu.

Firma Hegler má vybudovanou síť obchodů v Německu, Rakousku, Holandsku, Rusku.

LAUREN VIDAL, značka dámského oblečení, která pochází z Paříže a nese jméno dcery Revital Vidal, hlavní návrhářky a spolumajitelky. Té se podařilo šťastně propojit nejen genové dědictví po rodičích, kteří měli k módě a umění vždy velmi blízko, ale i pečeť šarmantní Francie.

Značka vznikla v roce 1992, kdy uvedla svou první kolekci a velmi rychle se etablovala mezi renomovanými pařížskými značkami.

Německá značka MALVIN v navržených modelech prezentuje vlastní pojetí největšího možného počtu trendových variant, nekončící gejzír nápadů z módy ve stylu sportovní elegance – ale neobává se ani doteku romantiky. Značka nabízí širokou škálu odstínů z palety barev, především přírodní materiály, celoplošné tisky, promyšlené střihy. V části kolekce myslí i na ženy plnoštíhlé (ve velikostech 44 až 54), pod názvem Open End. Jedná se o modely pohodové a pohodlné, které ovšem ve své dokonalosti nezapomínají na sexappeal, ve vyvážení oblé linky siluety jsou nedostižní!

Přední španělský výrobce s vlastní fabrikou se specializuje již 30 let na výrobu kalhot, které perfektně obléknou každou postavu. Dynamický návrhářský tým vám každou sezónu přináší mnoho zajímavých kalhot, triček, halenek rafinovaných střihů, výjimečných potisků a jedinečných detailů. Cowest skutečně rozumí ženské siluetě - jejich materiály s prvotřídními elastickými vlákny nesou punc a ochrannou známku kvality s paměťovým efektem.

Německá společnost ZERRES vytváří kalhoty s důrazem na detail a na nejvyšší úrovni. Již od roku 1919 je jedním z předních dodavatelů módních dámských kalhot.
Modely s vysokým standardem kvality, perfektním střihem a citem k detailu zajišťují, aby se žena cítila sebevědomě. 

Jedinečný fit systém zaručuje, že kalhoty mají perfektní střih a pohodlí při nošení, kterého si naši zákazníci tak váží.

Společnost Hans-Schafer s kolekcí Navigazione vytváří módu s elegancí Itálie a stylově vybranou linii, která kombinuje radost z oblékání s něčím módním. Proces dvojí kontroly kvality v Německu zkoumá celou kolekci důkladně tak, aby vás doprovázela roky!

ERFO dělá módu pro sofistikované ženy, které milují kombinaci atraktivního designu a vysoké kvality.
ERFO je móda, která patří k vašemu životu a která vám umožní být tím, kým jste. Móda, která s vámi jde všude a v každém okamžiku.

Německá značka Manisa je předním výrobcem kabátů a bund. Kolekce je individuální, nadčasová, v souladu s mladým vkusem a je zaměřena na ženy, které si užívají svůj život a cení si svého vzhledu. Díky mnohaletému know-how jsou modely zárukou kvalitního zpracování a perfektních střihů.

Společnost Verde Bags & Accessories byla založena na začátku roku 1992 v Řecku. Zabývá se výrobou dámských doplňků, kabelek a tašek. Produkty navrhuje designérský tým, který se stará o každý detail a vybírá nejlepší materiály, které jsou používány pro produkty Verde.

CON DUO je společnost, která se zabývá návrhem a výrobou dámských oděvů od roku 1985. Specializuje se na výrobu neformálních i formálních oděvů pro ženy, které hledají originalitu v módě, přijímají individualitu stylu, trendy barvy a vzory, které zároveň oceňují vysokou kvalita zpracování i materiálů.

Profesionálně utvářený tým designérů se schází dvakrát ročně, aby připravil kolekci, která sleduje nejnovější a nejmodernější evropské trendy, a vyrábí šaty, sukně, obleky, bundy, halenky, kalhoty a kabáty. Oděvy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních tkanin a pletenin dovážených hlavně z Itálie, Francie a Německa. Úspěch CON DUO je pečlivý dekor, dokonalá forma a originální a neobvyklý přístup k projektům, které velmi často zohledňují individuální potřeby našich klientek.

Ancora.png

ANCORA COLLECTION je módní společnost specializující se na tvorbu a výrobu dámských úpletových kolekcí od roku 1989.

Návrhy kolekcí jsou vytvářeny ve spolupráci s italským designovým studiem. Kombinují klasický styl se současnými trendy tak, aby naši klienti vždy vypadali elegantně a módně. 

Používají přírodní, vysoce kvalitní příze, jako je vlna, kašmír, viskóza, len, bavlna a mnoho dalších